statystyki szczegółowe

Aktualności

Minuta do trzech punktów

• autor: seb116, 2012-03-29 14:41

W niedzielę rozpoczęliśmy wiosenne zmagania w A-klasie. Rywalem był bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie zespół Zielonych Marzęcino. I Choć wielu "ekspertów" nie dawało nam najmniejszych szans to udowodniliśmy, że w tej rundzie możemy być groźnym przeciwnikiem dla każdego. Remis 1:1 cieszy choć zwycięstwo było bardzo blisko, bowiem gospodarze strzelili gola w ostatniej minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do przerwy było 0:0, aczkolwiek obie drużyny stworzyły przynajmniej po jednej dogodnej sytuacji. Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie lecz to nam jako pierwszym udało się strzelić gola. Po świetnym podaniu Kulasa, Sałek znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Po objęciu prowadzenia przez nasz zespół, Zieloni zaatakowali odważniej jednak nie przynosiło to zbytnich korzyści. I gdy już wydawało się że 3 punkty trafią w nasze ręce przytrafił się niepotrzebny faul po którym doszło do wyrównania. 1 punkt jest niewątpliwie sukcesem jednak niedosyt pozostaje. Oby kolejny mecz przyniósł nam komplet cennych punktów. Naszym rywalem będzie drużyna Błękitnych Stare Pole. Zapraszamy kibiców na to spotkanie. Początek w sobotę o godz 15:00.