GKS Powi¶le Stary Targ - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Czy Powi¶le awansuje do A-klasy?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mati23 35
2. Andziaaa91 29
3. seb116 18

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 39, wczoraj: 71
ogółem: 488 029

statystyki szczegółowe

Aktualno¶ci

Terminarz ligowy

  • autor: seb116, 2013-08-03 12:48

Poznali¶my pierwszego ligowego rywala w nadchodz±cym sezonie A-klasy. Będzie nim beniaminek rozgrywek Powi¶le Pawlice-Rakowiec. Mecz odbędzie się na naszym stadionie 24 sierpnia. Natomiast na  pierwszy wyjazd udamy się do Starego Miasta.

Pełen terminarz w rozwinięciu.

Kolejka: 1 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

1

Weber Szprudowo

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-08-

     

2

Victoria Kaliska

- Meteor Pinczyn

2013-08-

     

3

¦wit Radostowo

- NOGAT MALBORK

2013-08-

     

4

Spójnia Sadlinki

- Orzeł Borkowo

2013-08-

     

5

Sokół Lubichowo

- Pogoń Smętowo

2013-08-

     

6

Rodło II Kwidzyn

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-08-

     

7

Powi¶le Stary Targ

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-08-24

     

 

Kolejka: 2 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

8

Jurand Lasowice Wielkie

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-08-

     

9

Powi¶le II Dzierzgoń

- Powi¶le Stary Targ

2013-08-

     

10

Pogoń Smętowo

- Rodło II Kwidzyn

2013-08-

     

11

Orzeł Borkowo

- Sokół Lubichowo

2013-08-

     

12

NOGAT MALBORK

- Spójnia Sadlinki

2013-08-

     

13

Meteor Pinczyn

- ¦wit Radostowo

2013-08-

     

14

Weber Szprudowo

- Victoria Kaliska

2013-08-

     

 

Kolejka: 3 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

15

Victoria Kaliska

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-09-

     

16

¦wit Radostowo

- Weber Szprudowo

2013-09-

     

17

Spójnia Sadlinki

- Meteor Pinczyn

2013-09-

     

18

Sokół Lubichowo

- NOGAT MALBORK

2013-09-

     

19

Rodło II Kwidzyn

- Orzeł Borkowo

2013-09-

     

20

Powi¶le Stary Targ

- Pogoń Smętowo

2013-09-

     

21

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-09-

     

 

Kolejka: 4 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

22

Jurand Lasowice Wielkie

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-09-

     

23

Pogoń Smętowo

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-09-

     

24

Orzeł Borkowo

- Powi¶le Stary Targ

2013-09-

     

25

NOGAT MALBORK

- Rodło II Kwidzyn

2013-09-

     

26

Meteor Pinczyn

- Sokół Lubichowo

2013-09-

     

27

Weber Szprudowo

- Spójnia Sadlinki

2013-09-

     

28

Victoria Kaliska

- ¦wit Radostowo

2013-09-

     

 

Kolejka: 5 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

29

¦wit Radostowo

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-09-

     

30

Spójnia Sadlinki

- Victoria Kaliska

2013-09-

     

31

Sokół Lubichowo

- Weber Szprudowo

2013-09-

     

32

Rodło II Kwidzyn

- Meteor Pinczyn

2013-09-

     

33

Powi¶le Stary Targ

- NOGAT MALBORK

2013-09-

     

34

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Orzeł Borkowo

2013-09-

     

35

Powi¶le II Dzierzgoń

- Pogoń Smętowo

2013-09-

     

 

Kolejka: 6 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

36

Jurand Lasowice Wielkie

- Pogoń Smętowo

2013-09-

     

37

Orzeł Borkowo

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-09-

     

38

NOGAT MALBORK

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-09-

     

39

Meteor Pinczyn

- Powi¶le Stary Targ

2013-09-

     

40

Weber Szprudowo

- Rodło II Kwidzyn

2013-09-

     

41

Victoria Kaliska

- Sokół Lubichowo

2013-09-

     

42

¦wit Radostowo

- Spójnia Sadlinki

2013-09-

     

 

Kolejka: 7 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

43

Spójnia Sadlinki

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-10-

     

44

Sokół Lubichowo

- ¦wit Radostowo

2013-10-

     

45

Rodło II Kwidzyn

- Victoria Kaliska

2013-10-

     

46

Powi¶le Stary Targ

- Weber Szprudowo

2013-10-

     

47

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Meteor Pinczyn

2013-10-

     

48

Powi¶le II Dzierzgoń

- NOGAT MALBORK

2013-10-

     

49

Pogoń Smętowo

- Orzeł Borkowo

2013-10-

     

 

Kolejka: 8 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

50

Jurand Lasowice Wielkie

- Orzeł Borkowo

2013-10-

     

51

NOGAT MALBORK

- Pogoń Smętowo

2013-10-

     

52

Meteor Pinczyn

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-10-

     

53

Weber Szprudowo

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-10-

     

54

Victoria Kaliska

- Powi¶le Stary Targ

2013-10-

     

55

¦wit Radostowo

- Rodło II Kwidzyn

2013-10-

     

56

Spójnia Sadlinki

- Sokół Lubichowo

2013-10-

     

 

Kolejka: 9 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

57

Sokół Lubichowo

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-10-

     

58

Rodło II Kwidzyn

- Spójnia Sadlinki

2013-10-

     

59

Powi¶le Stary Targ

- ¦wit Radostowo

2013-10-

     

60

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Victoria Kaliska

2013-10-

     

61

Powi¶le II Dzierzgoń

- Weber Szprudowo

2013-10-

     

62

Pogoń Smętowo

- Meteor Pinczyn

2013-10-

     

63

Orzeł Borkowo

- NOGAT MALBORK

2013-10-

     

 

Kolejka: 10 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

64

Jurand Lasowice Wielkie

- NOGAT MALBORK

2013-10-

     

65

Meteor Pinczyn

- Orzeł Borkowo

2013-10-

     

66

Weber Szprudowo

- Pogoń Smętowo

2013-10-

     

67

Victoria Kaliska

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-10-

     

68

¦wit Radostowo

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-10-

     

69

Spójnia Sadlinki

- Powi¶le Stary Targ

2013-10-

     

70

Sokół Lubichowo

- Rodło II Kwidzyn

2013-10-

     

 

Kolejka: 11 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

71

Rodło II Kwidzyn

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-11-

     

72

Powi¶le Stary Targ

- Sokół Lubichowo

2013-11-

     

73

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Spójnia Sadlinki

2013-11-

     

74

Powi¶le II Dzierzgoń

- ¦wit Radostowo

2013-11-

     

75

Pogoń Smętowo

- Victoria Kaliska

2013-11-

     

76

Orzeł Borkowo

- Weber Szprudowo

2013-11-

     

77

NOGAT MALBORK

- Meteor Pinczyn

2013-11-

     

 

Kolejka: 12 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

78

Jurand Lasowice Wielkie

- Meteor Pinczyn

2013-11-

     

79

Weber Szprudowo

- NOGAT MALBORK

2013-11-

     

80

Victoria Kaliska

- Orzeł Borkowo

2013-11-

     

81

¦wit Radostowo

- Pogoń Smętowo

2013-11-

     

82

Spójnia Sadlinki

- Powi¶le II Dzierzgoń

2013-11-

     

83

Sokół Lubichowo

- POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

2013-11-

     

84

Rodło II Kwidzyn

- Powi¶le Stary Targ

2013-11-

     

 

Kolejka: 13 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

85

Powi¶le Stary Targ

- Jurand Lasowice Wielkie

2013-11-

     

86

POWI¦LE PAWLICE - RAKOWIEC

- Rodło II Kwidzyn

2013-11-

     

87

Powi¶le II Dzierzgoń

- Sokół Lubichowo

2013-11-

     

88

Pogoń Smętowo

- Spójnia Sadlinki

2013-11-

     

89

Orzeł Borkowo

- ¦wit Radostowo

2013-11-

     

90

NOGAT MALBORK

- Victoria Kaliska

2013-11-

     

91

Meteor Pinczyn

- Weber Szprudowo

2013-11-

     

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [478]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GKS GardejaPowi¶le Stary Targ
GKS Gardeja 2:5 Powi¶le Stary Targ
2014-10-26, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Ruch Go¶ciszewo - Sokół Mareza
Powi¶le II Dzierzgoń - Tęcza Szropy
Powi¶le Stary Targ - KP Wandowo
GKS Straszewo - KS Czernin
Powi¶le Pawlice - Rakowiec - Błyskawica Postolin

Najnowsza galeria

Powi¶le- Ruch Go¶ciszewo
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Sokół Mareza 0:1 Powi¶le Pawlice - Rakowiec
Tęcza Szropy 2:3 Ruch Go¶ciszewo
Błyskawica Postolin 3:1 GKS Straszewo
GKS Gardeja 2:5 Powi¶le Stary Targ
KP Wandowo 1:3 Powi¶le II Dzierzgoń

Statystyki drużyny

Statystyki